Σύμφωνα με την υπ`αριθμ. 149629/Ε2/03-11-2020 εγκύκλιο μεταθέσεων εκπαιδευτικών Π.Ε. η Διεύθυνση Π.Ε. Σάμου ανακοινώνει τους πίνακες με τις βελτιώσεις θέσεων και οριστικές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Γενικής Αγωγής και ΣΜΕΑΕ αρμοδιότητάς της για το σχολικό έτος 2020-2021.

Παρακαλούμε με ευθύνη των Διευθυντών/ντριών Δημοτικών Σχολείων και των Προϊσταμένων Νηπιαγωγείων να λάβουν γνώση όλοι οι υπηρετούντες μόνιμοι εκπαιδευτικοί στη σχολική μονάδα ευθύνης τους, συμπεριλαμβανομένων και αυτών που απουσιάζουν για οποιονδήποτε λόγο.

ΠΙΝΑΚΕΣ

Εκπαιδευτικές Ειδήσεις