Ημέρα: 10 Νοεμβρίου 2023

Διαδικτυακή ημερίδα με θέμα «Αξιοποίηση των ΤΠΕ στην Προσχολική Εκπαίδευση – Το λογισμικό ΕΛΠεΙΔΑ» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Βραβεύσεις, «10η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού – Ευρωπαϊκή Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2023»

Χρονική επέκταση Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων, «Ιστορία, Μνήμη, Κοινότητα – Εκπαιδεύοντας το βλέμμα: Το ζωγραφικό έργο του Χ. Μποκόρου 1821, η γιορτή»

Χρονική επέκταση Εκπαιδευτικού Προγράμματος, «Παιχνίδια Ρητορικής Τέχνης στο Σχολείο. Σκέφτομαι… Εκφράζομαι… Επικοινωνώ…»

Πρόσκληση νεοδιόριστων και αναπληρωτών εκπαιδευτικών αγγλικής γλώσσας Α’/θμιας Εκπαίδευσης σε ασύγχρονη επιμορφωτική δράση

Εκπαιδευτικές Ειδήσεις